8 Nisan 2009 Çarşamba

Para 7 Dolar Secrets ile

Ben teşvik Jonathan Leger's eBook "7 $ Dolar Secrets satın almaya karşı koymak için" koyamadı. I spend more money on coffee on any given day so I thought what the heck. Ben ne halt sanıyordum ben kahve üzerinde her gün daha fazla para harcamak. I can't say I expected much for seven bucks and on one hand I wasn't disappointed. Ben yedi dolar kadar ve ben hayal kırıklığı değildi bir yandan bekleniyor demek değildir. On the other hand he provides a clever and invaluable download that is worth far more than 7 dollars. O kadar fazla 7 dolar değerinde bir zeki ve son derece indirmek sağlar On the other hand. It's 30 pages of mostly fluff about stuff I already new. Bu şeyler hakkında Zaten yeni çoğunlukla kabartmak 30 sayfaları's. Must have taken all of 15 minutes to read. Her okumak için 15 dakika alınmış olmalıdır.

Would I recommend it? Bunu tavsiye misiniz? Depends. Bağlıdır. If you have experience in the " make money online " field then you won't get much from this program that you haven't already tried or at least know about (there are a couple of exceptions). Eğer ", o zaman kadar zaten veya denemediyseniz en az hakkında (bu istisnalar bir çift vardır) biliyorum bu programdan elde etmeyeceğiz" alanındaki karşılığı çevrimiçi yapmak deneyim var. If you are a beginner then this is probably an ideal starters project. Eğer bir başlangıç bu muhtemelen ideal başlayanlar projesi değildir.

In essence the book explains the strategy behind writing and affiliating ebooks. Özünde kitap yazma ve eBooks bağlı arkasındaki stratejiyi açıklıyor. Nothing new here. Burada bir şey yok yeni. What was worth the 7 bucks was the down-loadable scripts and PDF info that was included. Ne 7 dolar değerinde aşağı yüklenebilir betikleri ve eklenmiştir PDF bilgi oldu. Having written ebooks myself I know how much work is involved in writing it, setting it all up and then coordinating your landing page, Paypal, download page etc. To my surprise Jonathan provides a much simpler and faster system for doing all this. Ben kendimi ne kadar çalışması yazılı olarak ilgili olduğunu biliyorum, her bir ayarı eBooks yazılı olması ardından açılış sayfası, Paypal, benim sürpriz Jonathan indirmek sayfası vb koordine tüm Bunun daha basit ve daha hızlı bir sistem sunmaktadır. Idiot proof actually. Salak kanıtı aslında. If you have never produced an ebook but want to then I strongly encourage you to spend the 7 bucks. Bir eBook üretilen hiç ama sonra güçlü bir 7 dolar harcamayı teşvik etmek istiyorum. If you are a beginner then this is the best program I have seen for teaching you how to do it. Eğer bir başlangıç, bu nasıl bunu yapmak için bir ders için gördüm en iyi program bulunmaktadır.

The Scripts The Script

He gives you a complete set of pages that set up and install on your site that looks after the entire process involved in selling ebooks online. O bir sayfa da kurmak ve sitenizde yüklemek ayarlamak tam verir bu görünüyor sonra tüm süreci eBooks çevrimiçi satış dahil. This is worth far more than 7 dollars my friend. Bu kadar fazla 7 dolar arkadaşım değer. The bonus is that it is already configured for affiliates to use in selling your products. Bonus bu zaten affiliates ürün satan kullanılmak üzere yapılandırılmış olmasıdır. You write an ebook (he provides some links that help you find what topics or niches are popular) and then use the scripts provided to immediately start selling it online. Bir eBook yazmak (o ne konuları veya niş popüler) ve daha sonra bulmak yazılımları kullanmak hemen online satış başlatmak için sağlanan yardım bazı bağlantılar sağlar. It's fast, easy and even a complete beginner could have an ebook online before the day is out. Önceki gün çıktı Bu, kolay ve hatta tam bir acemi bir eBook çevrimiçi olabilir hızlı. (assuming they have written one or have resale rights to an existing one) (bunlar bir yazılı ya da varolan bir perakende satış haklarına sahip) varsayarak

What you get for 7 Bucks Size 7 Bucks için ne almak

- 30 pages of text, covering ebook publishing and sales techniques Metin - 30 sayfa, eBook yayın ve satış teknikleri kapsayan

- provides the software that allows you to write a PDF ebook for free - beginners take note as this is worth a few bucks. - Size ücretsiz bir PDF eBook yazmak için - Yeni başlayanlar bu birkaç dolar değer olarak dikkat çekmek sağlayan yazılım sağlar.

- a complete set of scripts that allow you to sell your ebook online instantly - this is the best value of the package. Betiklerinin - tam ayarlamak size anında eBook online satış izin - Bu paketin en iyi değerdir.

- a turnkey setup that allows affiliates to start selling your ebook without the hassle of clickbank. - Bir anahtar teslimi kurulumu da bağlı clickbank için çaba sarf olmadan eBook satış başlatmak sağlar.

- provides numerous links for related products (ie. where to get book covers etc.) - (Ie. nerede kitap almak için ilgili ürünleri için çeşitli bağlantılar sağlar vb) kapakları

- a concise step by step strategy for producing and marketing ebooks. Üretim ve pazarlama eBooks için adım stratejisi ile - bir öz adım.

Note: The scripts can be used for selling other peoples ebooks as well as your own. Not: betikleri de kendi gibi diğer halklar eBooks satış için kullanılabilir. If you are an affiliate with tons of resale rights ebooks that you have collected but have never done anything with then this program is ideal. Eğer tekrar satış hakları eBooks tonlarca ile bağlı olduğu ancak topladık sonra bu program ideal ile yapılan hiç bir şey yoktur. I must have a hundred such ebooks that are collecting dust on my hard drive - now I have a fast and simple way to start selling them. Benim sabit diskinizde toz toplama bir yüz gibi eBooks olmalı - şimdi bunları satış başlatmak için hızlı ve basit yolu var.

In summation it's hard not to recommend something that only costs 7 dollars. Hülasa bu şey tavsiye etmek zor değil, sadece maliyeti 7 dolar. As I said if you are an experienced ebook publisher then this is probably not for you. Dediğim gibi eğer deneyimli bir eBook yayıncı bu belki sizin için değil bulunmaktadır. I would say that the script package will simplify your efforts tremendously though and you might do well to pick them up if nothing else in this is new to you. Bu betiği paketi müthiş fakat çabaları kolaylaştırmak ve bu yüzden onları iyi almak için ne olabilir söyleyebilirim eğer bu sizin için yeni olan şey.

For beginners I would encourage you to get this as you will not find a better resource online for producing ebooks. Yeni başlayanlar için ben size eBooks üretimi için daha iyi bir kaynak çevrimiçi bulamayacaksınız olarak elde etmek için teşvik ediyorum.

Link for 7 Dollar Secrets 7 Dolar Secrets için bağlantı

Good Luck Iyi şanslar

0 Comments:

Post a Comment